Covid-19 Salgını’na karşı aldığımız önlemler

Seçmeli Dersler

Seçmeli derslerimiz ile çocukların farklı alanlarda beceriler edinmesini sağlamaktayız. Çocukların farklı alanlarda ilgilerini ve yeteneklerini desteklediğimiz seçmeli derslerimiz ile çocuklar farklı ilgi alanlarını keşfederek bir çok alanda kendilerini geliştirmektedir.

Kübalı eğitmenimiz eşliğinde çocuklar şarkı söyleyip salsa yaparken aynı zamanda İspanyolca ile tanışırlar. Çocuklar tempo ve ritim duygularını geliştirirken temel salsa hareketlerini yapmaya başlarlar. Farklı kültür ve müzik türlerini keşfederken İspanyolcayı şarkılarla ve danslar ile eğlenerek öğrenirler.

Kids Zumba meşhur Zumba kareografisinin ve rutinlerinin çocuklara uygun hale getirilmiş halidir. Bu dersimiz çocuklara zıplayabilecekleri, dans edecekleri, enerjilerini atacakları ve herşeyden önce çok eğlenecekleri bir aktivite sunmaktadır. Zumba Kids çocukların yaşlarına uygun oyunlar ve aktiviteler ekleyerek onların koordinasyonlarını, kondisyonlarını ve özgüvenlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Çocuklar tüm bunları öğrenirken ekip çalışması hakkında bilgi edinirler ve tekrarlanan rutinler ile hafızalarını geliştirirler.

Pre-Ballet dersimiz yaşa uygun bale tekniğini, ritimi, takım çalışmasını, öz disiplini, ve bale görgü kurallarını öğretmek  için eğlenceli ve yaratıcı bir ders programı kullanır. Yaratıcı düşünceyi ve eğlenceli bir sanat ruhunu teşvik ederken motor becerilerini geliştirir. Bu süreçte çocukların sanatın ve müziğin farklı formlarını keşfetmesine yadımcı olur. Küçük  dansçılarımız Pre-Ballet dersi ile esneklik ve koordinasyonlarını geliştirirken hayat boyu sürecek bir dans sevgisi edinirler.