Covid-19 Salgını’na karşı aldığımız önlemler

Mia Anaokulları’nın Hikayesi

MİA Anaokulları olarak güvenli ve sevgi dolu ortamımızda yıllardır çocuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Çocuklarımızın fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerinin çok büyük bir kısmını tamamladıkları bu yaşlarda, velilerimizle beraber yüzlerce çocuğun hayatına dokunup onların gerçek potansiyellerine ulaşmalarını sağladık.

Onları her zaman bir bütün olarak gördük; kendilerini ait hissettikleri, pozitif ilişkiler kurdukları, hayal güçlerini geliştiren güvenli bir öğrenme ortamı sağlamaktayız.

İradelerinin gelişmelerine yardım ederken kendi kararlarını vermeleri için onları özgür bırakıp; kendi başına düşünmelerini ve başarmalarını sağlamak için uygun ortamlar yaratmaktayız.

Çocuklarımızın fiziksel, bilişsel, duygusal ve ahlaki kapasitelerinin gelişmesini destekleyen bu bütüncül yaklaşım, hem müfredatımızın hem de eğitim felsefemizin en önemli parçasını oluşturmaktadır.

Geçmişimizde olduğu gibi gelecekte de çocuklarımızı her şeyin merkezine yerleştirip kendine güvenen, bağımsız, yaratıcı, iletişimi kuvvetli ve mutlu çocuklar yetiştirmeye devam edeceğiz.

Burası MİA

Burası, çocuğunuzun mutlu bir geleceğe ilk adımlarını atacağı yer.

Onu bekleyen geleceğe güçlü bir şekilde hazırlandığı yer.

Kendi kararlarını vermeyi öğrendiği ve yaptığı seçimlerle içindeki potansiyeli keşfettiği yer.

Çocuğunuzun sizden bağımsız olarak atacağı ilk adımlar, sizin için olduğu kadar bizim için de çok değerli. İşte bu yüzdenr MİA’da çocuğunuzun içindeki potansiyele ulaşabilmesi, mutlu bir ortamda güçlü eğitim programlarıyla yeteneklerini geliştirmesi için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki, kendi seçimlerini yapabilen ve potansiyellerine ulaşabilen çocuklar, mutlu çocuklardır.

Ve özgür bir ortamda hayata attıkları ilk adımlar da, onları mutlu bir geleceğe hazırlar.

İşte MİA, bu yüzden var.

YÖNETİM KURULU
KADROMUZ
YORUMLAR