Covid-19 Salgını’na karşı aldığımız önlemler

Mia’da Yaşam

Mia’da Güvenlik
Mia’da Güvenlik
Ataşehir MİA Anaokulunda güvenlik en önemli önceliklerimizden biridir. Belirli aralıklarla denetlenen tüm güvenlik süreçlerimizi Türkiye’nin tek okul güvenlik firması olan City Group Security firması danışmanlığı ile oluşturduk.
Mia’da Beslenme
Mia’da Beslenme
MİA Anaokullarında ‘’Sağlıklı Beslen, Aktif ol, Eğlenerek Öğren’’ felsefesiyle çocuklarımız sadece sağlıklı beslenmeyip müfredatımızın bir parçası olan sağlıklı yeme alışkanlıklarınıda kazanmaktadır. Menümüz Marmara Üniversitesi Çocuk Gelişim, Beslenme ve Hepatoloji bölüm başkanı Deniz Ertem tarafından çocuk gelişimine uygun olarak tasarlanmıştır. En sağlıklı ve doğal ürünleri  kullanmamız çocuklarımızın sağlıklı yemek alışkanlıklarının gelişmesine yardımcı olurken aynı zamanda lezzetli…
Mia’da Hijyen
Mia’da Hijyen
MİA Anaokulunda  hijyen en önemli önceliklerimizden olmakla beraber çocuklarımıza hayat boyu sürecek hijyen alışkanlıklarını öğretmekteyiz. Hijyen müfredatımızın önemli bir parçası olup el yıkamanın, diş fırçalamanın ve kişisel bakımın önemini şarkılar, oyunlar ve etkinlikler ile çocuklarımıza öğretmekteyiz.
Mia’da Sağlık
Mia’da Sağlık
Etkin hijyen, sağlık eğitimi ve prosedürlerle sağlıklı bir öğrenme ortamı oluştururken çocuklarımızı sağlıklı bir geleceğe hazırlamaktayız MİA Anaokulunda çocuklarımıza sağlıklı olmak için doğru beslenmenin, spor yapmanın, iyi dinlenmenin ve genel hijyen kurallarına uymanın önemini, müfredatımızın bir parçası haline getirdiğimiz oyunlar, şarkılar ve aktivitelerle anlatmaktayız.
Mia’da İletişim
Mia’da İletişim
Okul aile iletişimi, öğrencilerimizin duygusal, sosyal ve akademik gelişmelerinde bir bütünlük sağlaması bakımından çok büyük önem taşır. Felsefemiz gereği şeffaflığa önem veririz. Bu düşünceden hareketle, velilerimiz istedikleri zaman okulumuza gelip çocuklarını kamera üzerinden diledikleri kadar izleyebilirler.
Ebeveyn Görüşleri
Ebeveyn Görüşleri