Covid-19 Salgını’na karşı aldığımız önlemler

Ebeveyn Görüşleri

Sevda B.

Mia’yı tercih sebebimiz oğlumuzun burda daha güvende ve mutlu olduğunu hissetmemiz oldu. Ailecek güvenebileceğimiz ve bir çok gelişim alanını destekleyen farklı aktivitelerin yapıldığı bu okulda oğlumun gelişiminde çok iyi geri dönüşler aldık. İyiki varsın Mia Anaokulu sizi çok seviyoruz ..

Işık S.

Kızım gözümün önünde inanılmaz gelişip olumlu değişimler yaşadı ve onun her türlü gelişimine okuldaki herkesin sonsuz katkıları oldu. Anaokulumuzu benim gibi tüm titiz annelere tavsiye ediyorum.

Duygu K.

Dünya standartlarında eğitim programları, ilgili ekibi ve güçlü rehberliği düşünüldüğünde Ataşehir de gönül rahatlığıyla tüm annelere önerebileceğim bir kurum.

Murat O.

Oğlumuz için en iyisini aradık ve Mia Anaokulunu seçtik. Okul son derece hijyenik ve menüler uzman kişiler tarafından hazırlanıyor. Yemekler son derece sağlıklı ürünler ile yapılıyor. Eğitim programları çok güçlü ve güler yüzlü insanların olduğu bir anaokulu. İçerenköye yakınlığı nedeniyle de bizim için çok iyi bir seçim oldu.

Deniz A.

Biraz içine kapanık çocuğum var ve onu bir yere emanet etmekte çok zorlanıyordum.. Fakat kısa sürede çocuğumda bir çok olumlu gelişim gördüm ve çok rahatladım. Öğretmenler çok tecrübeli ve çocuğun seviyesine kolaylıkla inip onları kavrayabiliyorlar. Okulun veliler ile iletişimi kuvvetli ve en önemlisi şeffaflar. Ataşehir bölgesinde ikamet eden tüm annelere okulumuzu öneriyorum.

Nilgün E.

Eğitim programları oyun odaklı olmakla beraber çocukların tüm gelişim noktalarını destekliyor. Kısa zamanda gerek duygusal gerek yabancı dil anlamında çocuğumuzda güzel gelişmeler gördük. Teşekkürler Mia ..

Umut S.

Her açıdan gayet donanımlı bir okul, psikolog ve öğretmenler çocuklarla çok ilgili ve sık sık bizimle de görüşüyorlar. Hijyen ve yemek hizmetlerine çok özen gösteriliyor. Aktiviteler ve faaliyetler çok güzel ve çeşitli. Şerifali bölgesinde herkese tavsiye ederim.

Özden K.

Oğlum Berk’i geçen yıl kaydettik. Eşimin işi sebebiyle başka bir şehirdeydik. taşınma, yeni ev, yeni insanlar oğlumda ilk etapta bir uyum problemi yarattıysada öğretmenler, psikolog ve okul müdürü ile bunu zamanla aştık. Artık oğlum okula gitmek için heyecanlanıyor ve çok mutlu. Tüm ekibi çok tecrübeli, profesyonel ve ilgili. Ataşehir bölgesinde olan tüm annelere tavsiye ederim.

Nebahat T.

Torunumun şirin mi şirin okulu. Çocuklar çalıştığı için bazen okula ben giderdim almaya. Her seferinde sıcak, güler yüzlü bir tavırla karşılandım . Torunum da okuldan her seferinde mutlu bir şekilde çıkıyordu. Çok çeşitli faaliyetlerin yapıldığı ve ilgili bir ekibin olduğu güvenli bir kurum. Tüm yavrularımızı emanet edebileceğiniz ve benim çevreme önerdiğim güzel okulumuz.

Serap B.

Dünya’nın belli başlı eğitim programlarını kullanan profesyonel bir kurum. Tam zamanlı yabancı ingilizce öğretmenleri var. İlgi ve alaka tam kıvamında. Ataşehir bölgesinde bulunan tüm ailelere öneriyorum.

Pınar U.

Son derece titiz, özenli, ilgili bir eğitim kadrosu var. Kızımızın gelişimini, başarısını gördükçe mutlu oluyoruz. Her şeyden önemlisi kızımızın çok mutlu oluşu. Sanat, duygusal ve fiziksel gelişim gibi programları farklı, bir çok anaokulunda olmayan programları var. İçerenköy bölgesinde anaokulu arayan velilerin mutlaka bakmasını öneririm.

Zekiye K.

Öncelikle bütün MİA ailesine teşekkür ediyorum. MİA Anaokulu’nu tercih etmemizin sebebi daha ilk karşılaşmadan itibaren hissetiğimiz sıcaklık, samimiyet ve bir aile ortamını bize hissetirmesi oldu. MİA Anaokulunda çocuğumuz çok mutlu ve bizde aile olarak çok huzurluyuz.

S.E.

Sevgili Mia, Profesyonel ve sevgi dolu Genelde sıfır hata ile çalışan fakat En ufak sorunlar için bile hızlı çözümler üreten kadro Çocuklarımızın Sosyalleşmesine,öğrenmesine,eğlenmesine önem veren çağdaş bir kurum. Kısaca iyi ki birlikteyiz ?

E.Y.

Mia ana okulunda oğlumla birlikte 2.yılımız.Cem ve biz mia ailesiyle birlikte olmaktan çok mutluyuz.Çünkü mia oğlumu büyütürken sıcak ortamı ile güler yüzlü ekibiyle,oğluma ve bana kattıkları ile yol arkadaşı oldu.Mia ailesini çok seviyoruz.

D.D.

Geçen sene bu zamanlar dahil olduk MİA ailesine. Okul müdürümüzle gorüştükten sonra başka bir okulla görüşme gereği duymadan oğlumu başlattım. Hijyen ve beslenmeye gösterdikleri özen o kadar belirgin ki; alerjik oğlum hiç hasta olmadı bu süreçte. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim, dün farkettim; oğlumun okul içinde giydiği ayakkabısının altı bembeyaz ? Eğitim konusunda; işlerinde uzman olduklarını bildiğim için ve gerek öğretmenlerimizin gerek Aysun Hanım ve okul sahiplerinin yenilikleri takip etmeleri sebebiyle güvenim tam ve sorgulama gereği duymuyorum. Ancak bir anne olarak; oğlumun sağlıklı beslendiğini; temiz bir ortamda, güvende ve mutlu olduğunu bilmek benim için en önemli kıstastır. Okulun disiplinli ve oturmuş bir düzeni var. Yeri geliyor biz velilere bile taviz verilmiyor ve bu benim cok hoşuma gidiyor. Böylece önemli olanın velilerin hoşnut tutulmasi değil, çocukların eğitimi ve gelişimi olduğunu görmüş oluyorum… Teşekkurler MİA ?

D.K.

Merhabalar, Öncelikle çalışan annelerin akıllarında tek bir düşünce bile kalmadan emanet ettiğimiz bir kurumsunuz teşekkür ederim , ve en önemlisi eğitime önem veriyorsunuz ve kendinizi bu konuda ileri düzeye taşıyorsunuz eğitiminize verdiğiniz önem ve sorumluluklarla çok iyi bir yerdesiniz, eğitiminiz ve çocuklara olan bağlılığınız için teşekkür ediyorum.

S.B.

İyi ki isminin hakkını fazlasıyla veren okulumuzla yollarımız kesişmiş ??Eğitimci bir anne olarak okul seçimin de çok zorlanacağımız düşünürken,Mia ‘nın kapısından ilk girdiğimiz gün ;oğlumu gönül rahatlığıyla çok değerli öğretmenlerimizin ve Aysun hocamın ellerine bıraktım.Oğlumla ilgili gözlemlerim doğrultusunda uygulanan özgün programın gelişimine çok büyük faydası olduğunu düşünüyorum.Özellikle yaratıcılığı destekleyen scamper dersleri,inanılmaz eğlenceli kindermusik ve kidfit dersleri,kişisel gelişimlerine büyük destek veren dino saatleri bizim favorilerimiz?Emekleri için tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.Tüm annelerin benim gibi çocuğunu gülen gözlerle okuldan alması dileğiyle …

Y.K.

Okulun bakış açısı çocuklara verdiği değer ve kültürel olarak kattığı tüm değerler için mia ya çok minnetarım.cocugumun sizin gibi aydın ve değerli insanlar ile beraber büyümesi tek dileğim.

T.Y.

Uzun süre araştırmalarımız sonucunda , oğlumuzun ilk gideceği okul için (3,5 yaş)Mia Anaokuluna karar verdik . Başta çok fazla tereddüt vardı çünkü zor bir çocuğum vardı ev dışında uymayı reddeden , kendi kuralları olan ve kuralları dışına çıkmaktan hoşlanmayan… nasıl olacak derken başladık öğretmenlerimizin inanılmaz ilgisi oğlumu okula bağladı , oryantasyonda sadece 1 gün ayrılırken ağladı onun dışında beni hep öperek yolcu etti , yemek zamanı yemekhaneye girmeyi reddettiğinde öğretmen yemeği bahçede yemeyi düşünüp onu okula bağladı . Artık tabiki yemekhanede yiyor? uyumuyordu ilk hafta ve ikinci hafta uyumayı kabul etti ? okulunu çok seviyor , her öğrendiği bilgiyi evde anlatıyor her şarkıyı ezbere söylüyor .değişik eğlenceli aktiviteleri oluyor ,İngilizceyi çok güzel öğreniyorlar … kısacası çok mutlu , başta öğretmenlerimize be yönetime çok teşekkürediyorum…