Covid-19 Salgını’na karşı aldığımız önlemler

Mia Emirgan

Sevgili Velilerimiz,

Anaokulu binamız Sarıyer , Emirgan mahallesinde merkezi bir konumda olmakla beraber şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzakta yer almaktadır.  MİA Emirgan yerleşkemizde çocuklarımıza yaş gruplarına göre tam zamanlı İngilizce eğitimi vermekteyiz.

Binamız son deprem yönetmeliğine göre yapılmıştır ve İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından hazırlanmış depreme dayanıklılık raporuna sahiptir. Emirgan MİA, çocuklarımızın güvenliğini sağlamak için City Group Security firması tarafından denetlenmiş  ve akredite edilmiştir.Toplamda 600 m2 olan doğal bahçemiz, çocuklarımızın güvenle ve eğlenerek oynayabileceği şekilde EN 1176 Avrupa Oyun Alanları standartlarına göre tasarlanmıştır.  Bahçemiz, çocuklarımızın oyun oynarken bilişsel ve motor becerilerini geliştirebileceği nitelikli parkurlar ve ekipmanlar ile donatılmıştır. Hava şartlarından bağımsız olarak her gün bahçeye çıkmakta  ve bazı derslerimizi açık havada yapmaktayız.

Çocukların fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerinin çok büyük bir kısmını tamamladıkları bu yaşlarda, çocukların hayatına dokunup onların gerçek potansiyellerine ulaşmaları için çalışıyoruz. Onları her zaman bir bütün olarak görmekte; kendilerini ait hissettikleri, pozitif ilişkiler kurdukları, hayal güçlerini geliştiren güvenli  öğrenme ortamları sağlamaktayız.Çocuklarımızın fiziksel, bilişsel, duygusal ve ahlaki kapasitelerinin gelişmesini destekleyen  bütüncül  yaklaşım, hem müfredatımızın hem de eğitim felsefemizin en önemli parçasını oluşturmaktadır.

Çocuğunuzun sizden bağımsız olarak atacağı ilk adımlar, sizin için olduğu kadar bizim için de çok değerli. İşte bu yüzden Emirgan MİA’da çocuğunuzun içindeki potansiyele ulaşabilmesi, mutlu bir ortamda güçlü eğitim programlarıyla yeteneklerini geliştirmesi için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki, kendi seçimlerini yapabilen ve potansiyellerine ulaşabilen çocuklar, mutlu çocuklardır.

Ve özgür bir ortamda hayata attıkları ilk adımlar da, onları mutlu bir geleceğe hazırlar.

Sevgiler,

MİA Anaokulları

Mia Emirgan !
Mia’da günler nasıl geçiyor
izlemek için lütfen tıklayınız.
OKULUMUZ
KONUMUMUZ